Otvorenje izložbe i promocija knjige

otvorenje-1

U srijedu navečer u prostorijama društva je otvorena izložba fotografija nastalih tijekom radnih akcija obnove pl. doma te zračnih fotografija našeg novog krova. Navratite tijekom radnog vremena tajništva (utorak/srijeda 17-21h; četvrtak 10-14h) i pogledajte kako su vrijedni volonteri mjesecima iznosili materijal za krov.

otvorenje-2

otvorenje-3

Nakon otvorenja uslijedila je promocija knjige „Srcem kroz planine“ autora Ranka Dragičevića, jednog od dvojice Bračana koji su prošli VA avanturu i koja je imala humanitarnu svrhu - prikupili su novac za udrugu Brački pupoljci. Hvala Ranku na odličnom predavanju, a vi nam se pridružite i iduće srijede 19.10.2022.g. na predavanju naše Mirele Dujmić koja će vam ispričat kako je bilo proći Kamnišku planinarsku pot.

predstavljanje-1

predstavljanje-2