Izlet iznenađenja

iznenadjenje

Pozivamo Vas 19.12.2021. na Izlet iznenađenja.

Od 2010. g. svakog prosinca organiziramo izlet iznenađenja za koji se uvijek traži mjesto više, a tako će zasigurno biti i ove godine kad nam iznenađenje priprema naš Damir Katušić.

07.15. Okupljanje na parkiralištu u Šibenskoj ulici

07.30. Polazak prema ....

18.30. Očekivani dolazak u Split

Težina ture: K2 - T2
Prijave za izlet uz uplatu: u prostorijama Društva, Sinovčićeva 2, utorak od 17 do 21 i srijedom od 13 do 21, ili na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript
Prijevoz: autobus
Prehrana: prehrana je u vlastitom aranžmanu
Oprema: izletnička-prilagođena vremenskoj prognozi, obavezne gojzerice (zahtjevan teren), planinarska iskaznica, hrana i piće,
Informacije: u prostorijama Društva, na tel.021/394-365
Vodič: Damir Katušić

Prisutni na izletu sudjeluju na vlastitu odgovornost i dužni su pridržavati se uputa vodiča. Vodič zadržava pravo izmjena i dopuna u programu izleta ovisno o okolnostima.