Kavkaške putešestvije napunile Quasija

kavkaske-putesestvije thSinoć je izvrsnim predavanjem "Kavkaške putešestvije" Ivana Lovrinovića o ovogodišnjoj alpinističkoj ekspediciji članova AOM (Katja Milišić, Davor Mrsić i Ivan Lovrinović) i AOŽ (Antonijo Begić) započela 3. sezona planinarskih večeri "Priroda i društvo" u splitskom klubu "Quasimodo".

Prije početka predavanja, sve okupljene je video snimkom iz Španjolske pozdravila organizatorica ovih planinarskih večeri u Quasija Aleksandra Kuzmanić koja trenutno zajedno s našim planinarskim vodičima Dolores PLastić i Željkom Radenović hoda Putem Sv. Jakova.

Novo druženje, 17. "Prirodu i društvo" zakazujemo tradicionalno zadnje srijede u mjesecu 27. studenog, kad će nas Šibenčanka Tatjana Bračanov povesti na svoje epsko putovanje najvišim predjelima Dinarskog gorja, prateći bijelu liniju Via Dinarice.

kavkaz-01

kavkaz-02