Postavljanje spomen ploče Damiru Mihanoviću-Mihi

Idući ponedjeljak 10.06.2019.g. obilježavamo 1. godišnjicu preranog odlaska našeg Damira Mihanovića - Mihe.

Damir Mihanović je preko 30 godina bio vrijedan i aktivan član planinarske zajednice, a sudjelovao je u svim planinarskim sekcijama, od speleološke, alpinističke do markacijske sekcije. Kao koordinator i dežurni u planinarskoj kući "Lugarnica" na Mosoru te kao volonter u mnogim akcijama održavanja planinarskih staza i objekata po Mosoru, svojom beskrajnom energijom i pozitivnim duhom zadužio je  svoj "Mosor" za sva vremena.

Sudjelovao je i u brojnim akcijama HGSS-a, državi je služio i kao hrvatski branitelj u Domovinskom ratu, a dugi niz godina bio je i dobrovoljni vatrogasac u DVD-u Žrnovnica, te je dobio razna priznanja za svoj humanitaran rad.

Postavljanje spomen ploče za Mihu će se održati u nedjelju 09.06.2019.g u 10h na planini Mosor.

miha 01