17. planinarska večer Priroda i društvo

Moja hodnja Via Dinaricom

via-dinarica-tatjana-bracanov

Da li ste se ikad pitali kako je hodati s ruksakom od 20 kg 2 mjeseca kroz sedam zemalja? Ukupno 1300 km, od čega 550 km najljepšim dinarskim dijelovima Hrvatske? I koja je motivacija za krenuti na ovako dug Put?

Sve to možete saznati na večeri Prirode i društva koju organizira HPD Mosor u suradnji s klubom Quasimodo, a kao uvod u Mosor film festival koji se održava krajem svibnja iduće godine na Mosoru.

Pozivamo vas da 26.11.2019. u 20:00 dođete u klub Quasimodo i upoznate Tatjanu Bračanov, prvu Hrvaticu koja je prešla Viu Dinaricu. U razgovoru s voditeljicom večeri Prirode i društva, Aleksandrom Kuzmanić, Tatjana će nam ispričati o izazovima koji su je pratili cijelim Putem, ljudima koje je sretala, mjestima koje je otkrila...i o još mnogo toga.