Izložba fotografija "Tako se voli planina"

pozivnica - hpd mosor 3Hrvatsko planinarsko društvo "Mosor" iz Splita ove godine organizira 14. izložbu fotografija iz područja planinarstva, alpinizma, speleololgije te planinske flore i faune.

Izložba će biti otvorena 02. prosinca 2014. (utorak) u 20,00 sati u prostoru Foto kluba "Split" u Marmontovoj 5 u Splitu.

Na natječaj raspisan od HPD "Mosor" prispjelo je 1135 fotografija od 91 autora iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Srbije. Komisija u sastavu: Stipe Božić, naš najbolji hrvatski alpinista i Branko Ostojić, renomirani splitski fotograf izabrala je najuspješnije fotografije koje će biti postavljene na izložbi.

Izložba će trajati do 11. prosinca 2014. i biti će izložene  55 fotografija, među kojima će najbolje biti i nagrađene.

I ovog puta svim ljubiteljima prirode i dobre fotografije pružamo jedan kulturni događaj, upoznajemo ih sa ljepotama planinske prirode širom svijeta, sa prekrasnim vidicima i uspomenama iz suživota čovjeka i prirode. Omogućavamo im da vide i dožive nešto za što možda nikada neće imati priliku.

pozivnica - hpd mosor 1S