Natječaj za najbolju fotografiju 2013.

fotoizlozba2012najavaI ove godine Hrvatsko planinarsko društvo "Mosor" iz Splita raspisuje natječaj za najbolju fotografiju, pa Vas pozivamo da pošaljete svoje radove.

Tema natječaja je područje planinarstva, speleologije, alpinizma te planinske flore i faune.

Pravila natječaja

Kategorije:

1. Alpinizam, penjanje, turno skijanje
2. Speleologija
3. Planinski pejsaži
4. Biljni i životinjski svijet
5. Čovjek u planini

6. Planina i priroda u apstraktnoj fotografiji

- svaki sudionik može poslati najviše 5 fotografija za svaku kategoriju

- fotografije moraju biti isključivo na CD-u u jpeg ili tiff format rezolucije 300 dpi pripremljene za razvijanje na veličinu 40 x 60 cm

- treba napisati sljedeće podatke: ime i prezime autora, adresu, telefon, e-mail adresu, ime planinarskog društva (ukoliko je autor član), naziv fotografije i mjesto snimanja

- zaprimljeni CD-ovi se ne vraćaju

- rok prijave je do 25.11.2013.

- fotografije snimljene na CD-u treba poslati na adresu:

HPD "Mosor" Split, Sinovčićeva 2, p.p.233, 21001 Split, sa naznakom "Za natječaj"

- stručni žiri će odabrati fotografije koje će biti izložene u Foto klubu "Split" od 04. prosinca do 15. prosinca 2013.

- odlukom istog žirija podijelit će se nagrade za najbolju fotografiju iz svake kategorije kao i opća nagrada za 1.,2. i 3. najbolju fotografiju

- organizator zadržava pravo postavljanja izložbe i na drugim mjestima

Za sve dodatne informacije možete se javiti na telefone:

Sonja Nikolin 098/184-040

Dragana Oreb 098/557-668