Otvorenje izložbe fotografija "Pogled u raj"

Povodom proslave 95. obljetnice osnutka Hrvatskog planinarskog društva "Mosor" čast mi je pozvati Vas na otvorenje 20. izložbe fotografija u srijedu 25. studenog u 19.30h u Galeriji Fotokluba Split.

izlozba-pogled-u-raj

HPD "Mosor" je organizirao međunarodni fotografski natječaj “Pogled u raj” koji je bio otvoren za sve profesionalne i amaterske fotografe, a stručni žiri u sastavu Andrea Musa (akademska slikarica), Stipe Božić (alpinist, snimatelj, redatelj), Dalibor Prančević (prof. povijesti umjetnosti) i Valentino Bilić Prcić (fotograf) izabrao je 54 fotografije od 35 autora. Na natječaju je sudjelovalo 96 autora iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Srbije i Crne Gore i ukupno je prispjelo 430 fotografija.

Nadam se da ćete svojim prisustvom uveličati ovu našu jubilarnu godinu.

Srdačan pozdrav,
Ivana Radonić