Športsko-penjački-odsjek-Novosti

"Priča o najtežem sportsko-penjačkom smjeru u Hrvatskoj"

22 Siječanj 2019

Dugi Rat malaU srijedu 30. siječnja 2019. g. u sklopu 11. planinarske večeri "Priroda i društvo" organiziramo u klubu "Quasimodo" javno predavanje "Priča o najtežem sportsko-penjačkom smjeru u Hrvatskoj".

Održano Prvenstvo Hrvatske u kombinaciji

01 Prosinac 2018

PH 09Od 24. do 25. studenog 2018. u dvorani Fothia Jankomir premijerno se održalo Prvenstvo Hrvatske u disciplini Kombinacija.

Nastavi čitati

Prvenstvo Hrvatske 2018. (lead)

06 Studeni 2018

12Sjajni rezultati naših Mosorašica i Mosoraša na Prvenstvu Hrvatske u sportskom penjanju (disciplina lead) održanom proteklog vikenda u Penjačkom centru Marulianus - tri zlata, jedna bronca i još puno vrlo dobrih rezultata. Ekipno 3. mjesto!!!

Ekipno 3. mjesto HPD Mosor na PH Boulder

16 Travanj 2018

PH 09Prošog vikenda u ZG-u se održalo Prvenstvo Hrvatske u disciplini Boulder, a za organizaciju je bila zadužena ekipa iz "Fothia" koja je kao i svaki put dosad odradila vrhunski posao, a i ovim putem im čestitamo na ekipnoj pobjedi.