Izlet u NP Krka, 01.05.2013.

KrkanajavaZa prvosvibanjske praznike HPD "Mosor" Vas vodi u naš jedan od najljepših nacionalnih parkova stazom kojom neopravdano rijetko kroče posjetitelji.

07.00h polazak iz Splita

09:30h dolazak u Zeliće i polazak na turu

10:00h silazak u kanjon Krke i šetnja uz rijeku do Čavlinova brzaca gdje je bio Rimski most za vojni logor Burnum

12:30h dolazak u Marasovine i odmor

13:30h polazak prema Bilušića buku i Ljubotiću

14:30h dolazak u Ljubotić i polazak autobusom prema vidikovcima Brljan i Manojlovac

19:00h dolazak u Split

Prijave za izlet uz uplatu: u prostorijama Društva, Sinovčićeva 2, utorkom i srijedom od 19 do 21h

Prijevoz: posebni autobus

Prehrana: prehrana je u vlastitom aranžmanu

Težina ture:  lagano

Potrebna oprema:  izletnička – prilagođena vremenskoj prognozi, baterijska lampa, planinarska iskaznica, hrana i piće

Informacije: u prostorijama Društva, na tel.021/394-365

Vođa izleta: Ante Milić

Prednost kod popune autobusa imaju ranije prijavljeni s cjelovitom uplatom izleta. Uplatu je potrebno izvršiti do 5 dana prije izleta. U slučaju odustajanja 5 ili manje dana prije datuma izleta, uplaćeni novac se vraća jedino uz pronađenu zamjenu.

Prisutni na izletu sudjeluju na vlastitu odgovornost i dužni su pridržavati se uputa vodiča. Vodič zadržava pravo izmjena i dopuna u programu izleta ovisno o okolnostima.