Redovna sjednica Skupštine

no-imageDragi Mosoraši, temeljem članka 22. Statuta Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ i odluke UO HPD "Mosor" od 22. listopada 2020.g. sazivam redovnu sjednicu Skupštine.

Budući da se sjednica Skupštine sazvana 01.travnja 2020.g. nije mogla održati zbog epidemioloških razloga na planiranom mjestu u predviđeno vrijeme, ona je odgođena o čemu ste obaviješteni putem e-mail adresa i web stranice Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“. Budući da i dalje nisu ispunjeni epidemiološki uvjeti za fizičko okupljanje najmanje 10 % članova Društva koji su upisani u popis članova što broji najmanje 100 članova (sa danom objave datuma ove redovne sjednice brojimo 956 članova), sukladno mjerama i preporukama Hrvatskog planinarskog saveza, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Stožera Civilne zaštite u cilju zaštite zdravlja, a temeljem konzultacija s Gradskim uredom za opću upravu Grada Zagreba o načinu održavanja sjednice Skupštine, prema odluci Izvršnog odbora HPS-a od 14. 9. 2020.g., te odluci Upravnog odbora Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ od 22.10.2020.g. redovna sjednica Skupštine Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ održat će se elektronički.

Stoga ovim putem sazivam

REDOVNU SJEDNICU SKUPŠTINE HRVATSKOG PLANINARSKOG DRUŠTVA „MOSOR“

koja će se održati u elektronskom obliku u periodu od 16-22. studenog 2020.g.

Dnevni red:

1. Izbor radnih tijela Skupštine Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ (radno predsjedništvo, verifikacijska komisija, zapisničar, ovjerovitelji zapisnika)
2. Verifikacija predstavnika u Skupštini Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“
3. Izvješće o radu Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ u 2019. i 2020. godini
4. Prijedlog razriješenja članice Ivane Sule sa mjesta tajnice Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“
5. Prijedlog imenovanja Marije Blažević za novu tajnicu Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“
6. Financijsko izvješće Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ za 2019. i 2020. godinu
7. Izvješće Nadzornog odbora Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ za 2019. i 2020. godinu
8. Prijedlog razriješenja članice Aleksandre Kuzmanić sa mjesta članice nadzornog odbora Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“
9. Izvješće Suda časti Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ za 2019. i 2020. godinu
10. Donošenje odluka o pravilnicima / Izmjene i dopune Statuta Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ / Pravilnik o načinu izbora predsjednika Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ / Pravilnik Suda časti Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“
11. Plan rada Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ u 2021. godini
12. Financijski plan Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ za 2021. godinu

Pravo sudjelovanja na Skupštini Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ imaju svi članovi s plaćenom članarinom za tekuću godinu sukladno članku 14., stavak 3. i članku 20., stavku 2. Statuta Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“. Svi pisani materijali za redovitu Skupštinu Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ će biti upućeni na e-mail adrese članova te pokazani u tajništvu društva na zahtjev.

Glasovanje o predloženim odlukama po svim točkama dnevnog reda provodit će se od 16. studenog u 00:00 sati do 22. studenog u 24:00 sati. Glasovanje će se provoditi putem elektroničkog obrasca za glasovanje na mrežnoj (web) stranici https://www.hpd-mosor.hr/.

Na vrhu obrasca nalaze se rubrike za upisivanje Vašeg imena i prezimena, datuma i godine rođenja te broja Vaše članske iskaznice (nalazi se na prednoj strani iskaznice u desnom kutu).

O svakoj od predloženih odluka glasuje se odabirom jedne od opcija - „ZA“, „PROTIV“ ili „SUZDRŽAN“. Kako bi Vaše glasovanje bilo zabilježeno u sustavu, potrebno je na kraju obrasca potvrditi svoje glasove klikom na gumb „Pošalji“. Sustav je podešen tako da jedan član može glasovati samo jedanput. U slučaju višestrukog glasovanja istog člana, prihvaća se zadnji poslani obrazac. Nakon završetka glasovanja rezultati glasovanja i svi zabilježeni glasovi bit će javno objavljeni na mrežnoj (web) stranici Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“.

U slučaju da trebate pomoć u pristupu elektroničkoj pošti ili ako imate poteškoće s glasovanjem molimo obratite nam se na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Pozivam Vas još jednom da aktivnim sudjelovanjem u radu Skupštine Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“ date svoj doprinos odlučivanju o važnim temama za naše društvo.

Uz nadu da će se čim prije ispuniti preduvjeti za veća planinarska okupljanja, pozivam Vas također da i dalje odgovorno primjenjujete mjere, upute i preporuke kojima je cilj zaštita javnog i osobnog zdravlja.

Predsjednica Hrvatskog planinarskog društva „Mosor“
Ivana Radonić

Radno vrijeme tajništva