14. planinarska večer "Priroda i društvo"

Čvrsnica malaPozivamo Vas na 14. planinarsku večer "Priroda i društvo" u klub "Quasimodo" (Gundulićeva 26a/II, ex. robna kuća "Dobri") na predstavljanje planinarskog zemljovida Čvrsnice, Čabulje i Vrana te projekciju polusatnog dokumentarnog filma o Čvrsnici koje će u četvrtak 28. ožujka s početkom u 20 sati održati autor zemljovida Zehrudin Isaković.

O AUTORU:
Autor zemljovida i filma, Zehrudin Isaković, mr. komunikologije, novinar, publicist, alpinist, predsjednik Planinarskog saveza Bosne i Hercegovine od 2014. do 2018., autor je serijala Vrhovi Balkana i Front na Soči — 100 godina poslije (oba na Al Jazeera Balkans), Mediteranska ogrlica, Mount Everest, Priče sa Divljeg Zapada i Avantura Akonkagva.

Čvrsnica