Priznanje za "Mosor" i njegove volontere

PDFIspis

Priznanje 03Povodom Međunarodnog dana volontera Udruga MI - Volonterski centar Split tradicionalno dodjeljuje priznanja dalmatinskim volonterima, a ove je godine priznanje primilo i naše Društvo za poseban doprinos u razvoju volonterstva u 2018. g.


Kako je istaknuto u objašnjenju priznanja, HPD Mosor već dugi niz godina njeguje duh volonterstva i predan je radu s mladima (organizacija Malih planinarskih škola i treninga sportskog penjanja za djecu) te je zahvaljujući svojim vrijednim članovima krenuo u zahtjevnu obnovu najvećeg i najstarijeg planinarskog doma u Dalmaciji, danas jednog od rijetkih koji se ne nalazi na prometnici....na što smo posebno ponosni!

 

Priznanje 02

 

Priznanje za osobiti volontetski doprinos su dobili naši članovi Aleksandra Kuzmanić (ovogodišnja voditeljica Male planinarske škole) i Ante Đapić (trener sportskog penjanja za djecu).

 

Također, čestitamo svim dobitnicima, ali i svim vrijednim volonterima u planinarstvu, našim dragim prijateljima iz HPD Veliko Brdo te kolegama Teni Filipović, Borisu Omrčenu, Amari Trgo, Jeleni Baković...

 

Priznanje 01

 

Ovo je nagrada za sve vrijedne Mosorašice i Mosoraše koji nesebično odvajaju svoje slobodno vrijeme za razvoj našeg zajedničkog "Mosora".

HPD Mosor
Sinovčićeva 2, p.p. 233
21001 SPLIT
OIB: 40461293872
tel: 021/394-365
fax: 021/272-719
mob: 091/50 99 545
  091/50 99 541
hpd.mosor.split@gmail.com