Sritan Božić i nova 2018. godina!

Cestitka HPD Mosor 2018 malaSritan Božić i sve najbolje u novoj godini cilom svitu želi HPD Mosor!

Lipo se provedite za blagdane i ne strahujte od kalorija. U 2018. smo za vas pripremili veliki broj izleta kako bi na čistoj planinskoj ariji sve nakupljene kilograme šta prije potrošili.

Prezentacija godišnjeg plana aktivnosti održati će se ove sride na Božićno-novogodišnjem domjenku HPD Mosor u klubu Quasimodo s početkom u 20:30h. Istovremeno ćemo se prisjetiti brojnih uspjeha u godini na izmaku, a uz ples i šampanjac u ponoć nazdraviti za bar podjednako lipu i uspješnu 2018. Očekujemo sve sadašnje i bivše članove, sve prijatelje i planinare, sve!

Od Božića do Nove Tajništvo neće raditi jer i nama treba malo odmora prije nego nam svi u utorak 2. siječnja pohrlite s iskaznicama.

Cestitka HPD Mosor 2018

Zdravi i veseli bili!