MOSOR PRVAK HRVATSKE!!!

PDFIspis

Prvenstvo 21Isplatilo se čekati dva tjedna na izvještaj jer sad službeno možemo objavit da je HPD Mosor ekipni prvak Hrvatske i u Težinskom i Brzinskom penjanju!

 

 

 

Nakon što su naši treneri uočili pogreške sudačke ekipe i organizatora u zbrajanju bodova za ekipni poredak, uložili smo žalbu koja je prihvaćena pa umjesto pehara za treće mjesto, koji su nam uručeni na natjecanju, čekamo one za prvo!  :)

 

Prvenstvo 01

 

Ponosni smo i na činjenicu da smo bili najbrojniji klub na prvenstvu sa preko 40 natjecatelja u obe discipline. Naš "Mosor" je i ovaj put pokrio troškove za naše natjecatelje, a oni su mu vratili sa 10 medalja u brzinskom i 8 u težinskom penjanju od kojih je 7 brončanog, 5 srebrenog i čak 6 njih zlatnog sjaja! Velik je to uspjeh pogotovo kada usporedimo uvjete u kojima treniraju mali Mosoraši u odnosu na većinu ostalih klubova stoga ovim putem čestitamo svim našim natjecateljima i trenerima Ivi Kolaku, Anti Đapiću!
 
Prvenstvo 02
 
Prvenstvo 05
 
Prvenstvo 10
 
Natjecanje je održano u organizaciji SPK Marulianus na novootvorenoj lead stjeni, koje je proteklo uz minimalno kašnjenje satnice. Međutim, težina postavljenih smjerova za većinu kategorija nije bila dobro pogođena. Variralo je od prelaganih gdje se događalo i po deset superfinalista do preteških u kojima bi se jedan natjecatelj provukao dalje od petog pokreta, te je velik broj medalja podjeljen na račun brzine penjanja. Mišljenja smo da to i nije baš motivirajuće za natjecatelje, pogotovo ako je cilj postizanje masovnosti natjecatelja koja je baza i osnovni preduvjet za stvaranje kvalitetnih međunarodnih natjecatelja.
 
Prvenstvo 06
 
Prvenstvo 07
 
Prvenstvo 08
 
Za kraj, zahvaljujemo klubovima Lapis i Marulianus koji su nam izašli u susret i ugostili nas nekoliko vikenda na treninzima u svojim dvoranama i čestitamo svima koji su sudjelovali na ovom prvenstvu te sa zadovoljstvom donosimo poredak naših natjecatelja koji su ostvarili ovaj odličan rezultat!
 
Prvenstvo 09
 
Prvenstvo 11
 
TEŽINSKO:
Rita Musa – 11. mj. Mlađe cicibanke
Cvita Šuta – 13. mj. Mlađe cicibanke
Toni Tičina – 9. mj. Mlađi cicibani
Ljubica Kuvačić – 5. mj. Cicibanke
Tamara Rajić – 5. mj. Cicibanke
Marijeta Cetinić – 9. mj. Cicibanke
Iva Visković – 11. mj. Cicibanke
Iva Barbir – 18. mj. Cicibanke
Noa Tvrdeić – 8. mj. Cicibani
Bepo Damjanić – 10. mj. Cicibani
Lovre Jurač – 13. mj. Cicibani
Lucijan Čosić – 14. mj. Cicibani
Marino Paparela – 16. mj. Cicibani
David Roko Šegvić – 18. mj. Cicibani
Ante Marković – 20. mj. Cicibani
Josip Jurić – 20. mj. Cicibani
Marjeta Smoje – 3. mj. Mlađe kadetkinje
Lena Roglić – 4. mj. Mlađe kadetkinje
Klara Čotić – 12. mj. Mlađe kadetkinje
Klara Marinković – 18. mj. Mlađe kadetkinje
Lovre Čulić – 3. mj. Mlađi kadeti
Matej Maroš – 5. mj. Mlađi kadeti
Bartul Brstilo – 11. mj. Mlađi kadeti
Jere Franić – 12. mj. Mlađi kadeti
Nikolina Musa – 6. mj. Kadetkinje
Josip Milanović – 9. mj. Kadeti
Petra Čulić – 3. mj. Starije kadetkinje
Lukrecija Stanić – 6. mj. Starije kadetkinje
Toma Jukić – 4. mj. Stariji kadeti
Mislav Kuzmić – 3. mj. Juniori, 12. mj. Seniori
Stipan Borovac – 8. mj. Juniori
Kasija Rnjak – 1. mj. Starije juniorke, 5. mj. Seniorke
Rina Dubravec – 3. mj. Starije juniorke, 8. mj. Seniorke
Lobel Krivić – 1. mj. Stariji juniori, 10. mj. Seniori
Jakov Milanović – 2. mj. Stariji juniori, 13. mj. Seniori
Ivan Kuvačić – 11. mj. Seniori
 
Prvenstvo 12
 
Prvenstvo 14
 
Prvenstvo 16
 
Prvenstvo 17
 
BRZINSKO:
Rita Musa – 6. mj. Mlađe cicibanke
Cvita Šuta – 9. mj. Mlađe cicibanke
Toni Tičina – 10. mj. Mlađi cicibani
Ljubica Kuvačić – 11. mj. Cicibanke
Marijeta Cetinić – 11. mj. Cicibanke
Iva Barbir – 14. mj. Cicibanke
Iva Visković – 15. mj. Cicibanke
Tamara Rajić – 16. mj. Cicibanke
Marino Paparela – 9. mj. Cicibani
Bepo Damjanić – 10. mj. Cicibani
Noa Tvrdeić – 11. mj. Cicibani
Ante Marković – 14. mj. Cicibani
Lovre Jurač – 16. mj. Cicibani
Lucijan Čosić – 17. mj. Cicibani
David Roko Šegvić – 18. mj. Cicibani
Josip Jurić – 19. mj. Cicibani
Marjeta Smoje – 5. mj. Mlađe kadetkinje
Lena Roglić – 6. mj. Mlađe kadetkinje
Klara Čotić – 12. mj. Mlađe kadetkinje
Klara Marinković – 14. mj. Mlađe kadetkinje
Lovre Čulić – 1. mj. Mlađi kadeti
Matej Maroš – 6. mj. Mlađi kadeti
Bartul Brstilo – 10. mj. Mlađi kadeti
Jere Franić – 14. mj. Mlađi kadeti
Nikolina Musa – 8. mj. Kadetkinje
Josip Milanović – 7. mj. Kadeti
Petra Čulić – 2. mj. Starije kadetkinje
Lukrecija Stanić – 4. mj. Starije kadetkinje
Toma Jukić – 6. mj. Stariji kadeti
Mislav Kuzmić – 3. mj. Juniori, 8. mj. Seniori
Stipan Borovac – 5. mj. Juniori
Kasija Rnjak – 1. mj. Starije juniorke, 1. mj. Seniorke
Rina Dubravec – 2. mj. Starije juniorke, 2. mj. Seniorke
Lobel Krivić – 1. mj. Stariji juniori, 3. mj. Seniori
Jakov Milanović – 2. mj. Stariji juniori, 9. mj. Seniori
 
Prvenstvo 18
 
Prvenstvo 19
 
Prvenstvo 20
 
HPD Mosor
Sinovčićeva 2, p.p. 233
21001 SPLIT
OIB: 40461293872
tel: 021/394-365
fax: 021/272-719
mob: 091/50 99 545
  091/50 99 541
hpd.mosor.split@gmail.com