Program aktivnosti HPD Mosor u 2016.

PDFIspis

PLAN IZLETA, TURA, POHODA I AKCIJA U 2016. G.

 

 

SIJEČANJ

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR

01.

PET.

NOVA GODINA  

06.

SRI.

SVETA TRI KRALJA - DEBELO BRDO,

Željko Matošić

SPV SPLIT

10.

NED.

STAZAMA BRIBIRSKIH KNEZOVA,

Ante Strunje

IZLETNIČKA

SEKCIJA

17.

NED.

RADNA AKCIJA NA PLANINARSKOM DOMU

GOSPODARSKA

KOMISIJA

24.

NED.

OD VRULJE DO MAKARSKE,

Boris Tolić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

24.

NED.

BIOKOVO

Denis Vranješ

PRIRODOSLOVCI

26.

UTO.

POČETAK VISOKOGORSKOG TEČAJA,

Denis Vranješ

VISOKOGORSKA

31.

NED.

CEROVAČKE ŠPILJE,

Veljko Martinović

IZLETNIČKA

SEKCIJA

 

Dubci

 

VELJAČA

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR

07.

NED.

MOSOR - LIŠNICA,

Damir Katušić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

14.

NED.

ZIMSKI USPON NA VRAN (BiH),

Gordan Đirlić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

19.-21.

PET.-NED.

ZIMSKI USPON NA BJELOLASICU,

Nada Ilić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

21.

NED.

MALAČKA - SV. IVAN (BIRANJ),

Maja Prizmić

PLANINARSKI

POMLADAK

21.

NED.

KAMEŠNICA - TOVARNICA I IZVOR GRABA

Sanja Marinov

PRIRODOSLOVCI

28.

NED.

RADNA AKCIJA NA MOSORU

GOSPODARSKA

KOMISIJA 

 

Vran

 

OŽUJAK

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR
01. UTO.

POČETAK OPĆE PLANINARSKE ŠKOLE,

Nikša Brnas

OPĆA PLANINARSKA ŠKOLA

03.

ČET.

POČETAK LJETNE ALPINISTIČKE ŠKOLE

Željko Bockovac

ALPINISTIČKI ODSJEK
06. NED. USPON 100 ŽENA NA VRH MOSORA IZLETNIČKA SEKCIJA
06. NED.

MOSOR 

vježba kretanja

OPĆA PLANINARSKA ŠKOLA
13. NED.

KANJONOM PROSIKE,

Raif Parduzi

IZLETNIČKA SEKCIJA
13. NED.

PRIMORSKA KOSA

vježba orijentacije

OPĆA PLANINARSKA ŠKOLA
20. NED.

SUTVID - RILIĆ

Željka Radenović

IZLETNIČKA SEKCIJA
20. NED.

BIOKOVO

vježba iz čvorologije

OPĆA PLANINARSKA ŠKOLA
20. NED.

KOZJAK - ORLOVO GNIJEZDO,

Ante Milić

PLANINARSKI POMLADAK
27. NED. USKRS  
  TURNO SKIJAŠKI POHOD BITOVNJA - POGORELICA - VRANICA (BiH) TURNO-SKIJAŠKI ODSJEK

 

100 žena

 

TRAVANJ

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR

01.

PET.

MALA PLANINARSKA ŠKOLA,

Ivana Radonić

PLANINARSKI POMLADAK

02.-03.

SUB-NED.

MOSOR

vježba spašavanja i korištenja tehničke opreme

OPĆA PLANINARSKA ŠKOLA

03.

NED.

RADNA AKCIJA NA MOSORU GOSPODARSKA KOMISIJA

09.-10.

SUB.-NED.

DANI DALMATINSKIH PLANINARA - VIS HPD HUM - VIS

10.

NED.

KOZJAK

vježba iz prve pomoći

OPĆA PLANINARSKA ŠKOLA

17.

NED.

FERATA NA ČIKOLI,

Denis Vranješ

IZLETNIČKA SEKCIJA

17.

NED.

CETINA

vježba iz speleologije

OPĆA PLANINARSKA ŠKOLA

16.-17.

SUB.-NED.

VIS,

Maja Prizmić

PLANINARSKI POMLADAK

23.-24.

SUB.-NED. 

VELEBIT - DABARSKI KUKOVI,

Sofija Nikolin-Weindinger

IZLETNIČKA SEKCIJA

23.-24.

SUB.-NED. 

LOPATA (BiH)

završni izlet opće planinarske škole

OPĆA PLANINARSKA ŠKOLA
  OBILJEŽAVANJE 30 GODINA NATJECANJA "MARJAN ´86."  SPORTSKO-PENJAČKI ODSJEK

 

Dabarski 

 

 

SVIBANJ

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR

30.04.-01.05.

SUB-

NED. 

MOSORSKI PLANINARSKI PUT - otvaranje UO HPD MOSOR

08.

NED.

KANJON KARIŠNICE I BIJELA,

Matea Mija Tolić

IZLETNIČKA SEKCIJA

14.-15.

SUB-

NED.

TREBEVIĆ (BiH),

Denis Vranješ

IZLETNIČKA SEKCIJA

15.

NED.

PRIMORSKA KOSA - POLJIČKA PLANINA,

Maja Prizmić

PLANINARSKI POMLADAK

17.

UTO.

POČETAK TEČAJA FOTOGRAFIJE,

Predrag Kurtović

FOTO SEKCIJA

22.

NED.

ZIR I IZVOR UNE,

Ivana Radonić

IZLETNIČKA SEKCIJA

26.

ČET.

VELIKA DUVJAKUŠA,

Ante Bigava

IZLETNIČKA SEKCIJA

28.

SUB.

DINARA - TRADICIONALNI POHOD NA KROV HRVATSKE HPS

29.

NED.

RADNA AKCIJA NA MOSORU GOSPODARSKA KOMISIJA

 

Trebević

 

 

LIPANJ

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR

04.

SUB.

MOSOR FILM FESTIVAL

KOMISIJA ZA

PROMIDŽBU

05.

NED.

RADNA AKCIJA NA MOSORU

GOSPODARSKA

KOMISIJA

11.-12.

SUB-NED.

ČVRSNICA (BiH),

Sofija Nikolin-Weindinger

IZLETNIČKA

SEKCIJA

19.

NED.

TRAIL UTRKA "SVA SLOVA VERTIKALE"

Oliver Vidović

ODSJEK

PLANINSKOG TRČANJA

19.

NED.

CRNOPAC - STAZA MALOG PRINCA,

Ante Milić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

19.

NED.

OMIŠKA DINARA,

Maja Prizmić

PLANINARSKI

POMLADAK

25.-26.

SUB-NED.

DANI HRVATSKIH PLANINARA -

OMANOVAC (PSUNJ)

HPD PSUNJ I

HPS

 

Crnopac

 

 

SRPANJ

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR

02.-03.

SUB-

NED.

SAMARSKE STIJENE,

Ante Milić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

09.-10.

SUB-

NED.

DURMITOR - BOBOTOV KUK

Sanja Marinov

IZLETNIČKA

SEKCIJA

  VISOKOGORSKA TURA (ALPE) VISOKOGORSKA

 

Durmitor0403

 

 

KOLOVOZ

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR

05.-14.

PET-NED.

BUGARSKA (MUSALA, RILA) - POHOD NA KROV BALKANA,

Aleksandra Kuzmanić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

14.

NED.

KROZ KANJON CETINE,

Željko Balov

IZLETNIČKA

SEKCIJA

20.-21.

SUB-NED.

KORČULA,

Maja Prizmić

PLANINARSKI POMLADAK

21.

NED.

MOSOR - NOĆNI USPON NA SV. JURU,

Veljko Martinović

IZLETNIČKA

SEKCIJA

26.-28.

PET-NED.

LASTOVO,

Vanja Vuković

IZLETNIČKA

SEKCIJA

 

Musala

 

RUJAN

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR

03.-04.

SUB-NED.

PROMINA

Ivana Radonić

PLANINARSKI 

POMLADAK

17.-18.

SUB-NED.

BRAČ - VIDOVA GORA

Ivana Lujić

PLANINARSKI

POMLADAK

18.

NED.

RADUŠA (BiH) - IDOVAC

Raif Parduzi

IZLETNIČKA

SEKCIJA

24.-25.

SUB-NED.

BRAČ - VIDOVA GORA,

Jagoda Mach

IZLETNIČKA

SEKCIJA

25.

NED.

BIOKOVO - KRJAVA,

Željko Balov

IZLETNIČKA

SEKCIJA

27.

UTO.

POČETAK OPĆE PLANINARSKE ŠKOLE,

Dolores Plastić

OPĆA PLANINARSKA

ŠKOLA

 

Raduša

 

 

LISTOPAD

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR

01.-02.

SUB-NED.

DANI MOSORAŠA UO HPD MOSOR

02.

NED.

MOSOR

vježba kretanja u planini

OPĆA PLANINARSKA

ŠKOLA

08.-09.

SUB-NED.

MLJET,

Nada Ilić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

09.

NED.

PRIMORSKA KOSA

vježba iz orijentacije

OPĆA PLANINARSKA

ŠKOLA

15.-16.

SUB-NED.

POHOD LISIN-LISIN (BiH),

Josip Glavinović

IZLETNIČKA

SEKCIJA

16.

NED.

BIOKOVO

vježba kretanja planinskim terenom

OPĆA PLANINARSKA

ŠKOLA

20.

ČET.

POČETAK SPORTSKO PENJAČKE ŠKOLE SPORTSKO PENJAČKI ODSJEK

23.

NED.

PROMINA

vježba iz čvorologije

OPĆA PLANINARSKA

ŠKOLA

22.

SUB.

RADNA AKCIJA NA MOSORU

GOSPODARSKA

KOMISIJA

23.

NED.

DINARA - SAMOGRAD,

Damir Katušić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

30.

NED.

ČABULJA - VELIKA VLAJINA (BiH), 

Sofija Nikolin- Weindinger

IZLETNIČKA

SEKCIJA

29.-30.

SUB-NED.

MOSOR

vježba spašavanja i korištenja tehničke opreme

OPĆA PLANINARSKA

ŠKOLA

 

Lisin

 

 

STUDENI

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR

01.

UTO.

BICIKLOM UZ CETINU,

Ljubomir Juretić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

06.

NED.

HAJDEMO DO VRANE,

Boris Tolić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

06.

NED.

OMIŠKA DINARA

vježba iz prve pomoći

OPĆA PLANINARSKA

ŠKOLA

09.

SRI.

TRADICIONALNA IZLOŽBA FOTOGRAFIJA HPD MOSOR

FOTO KINO SEKCIJA

13.

NED.

KAMEŠNICA - KONJ (BiH),

Ante Bigava

IZLETNIČKA

SEKCIJA

13.

NED.

CETINA

vježba iz speleologije

OPĆA PLANINARSKA

ŠKOLA

19.-20.

SUB-NED.

VELEBIT

završni izlet opće planinarske škole

OPĆA PLANINARSKA

ŠKOLA

27.

NED.

KIJEVSKI BAT,

Predrag Kurtović

IZLETNIČKA

SEKCIJA

27.

NED.

KOZAJ - PUTALJ I VELI VRJ

Ivana Lujić

PLANINARSKI

POMLADAK

 

Kamešnica 

 

PROSINAC

DATUM PODRUČJE IZLETA ORGANIZATOR

04.

NED.

ŠUMSKI DAN

(pošumljavanje Mosora)

PRIRODOSLOVCI

11.

NED.

OMIŠKA DINARA,

Ivica Sorić

IZLETNIČKA

SEKCIJA

16.

PET.

BOŽIĆNO-NOVOGODIŠNJI DOMJENAK UO HPD MOSOR

18.

NED.

IZLET IZNENAĐENJA

IZLETNIČKA

SEKCIJA

 

Šumski dan

 

HPD Mosor
Sinovčićeva 2, p.p. 233
21001 SPLIT
OIB: 40461293872
tel: 021/394-365
fax: 021/272-719
mob: 091/50 99 545
  091/50 99 541
hpd.mosor.split@gmail.com